Co obnáší masáž penisu Praha

Cílem této techniky není pouze dojít k slastnému orgasmu provázenému výronem semene, ale především k udržení dlouhodobé erekce, ke zlepšení prokrvení dutých tělísek uvnitř pohlavního údu a k docílení psychické pohody během celého aktu. Pokud je masérka zkušená a je si vědoma svého vlastního vlivu, může svému klientovi navodit neuvěřitelně příjemný prožitek. Nejde ovšem o pohlavní styk, a to ani o orální uspokojení, smyslem tohoto úkonu je stimulovat dlaněmi, ňadry, hýžděmi nebo chodidly všechny části mužského těla podle toho, jak to dotyčnému vyhovuje.

ňadra v podprsence

Vliv celkové pohody a vzhledu masérky – pro muže je velmi důležité komplexní vnímání celé procedury, od příjemného vystupování v poklidné atmosféře vzájemné důvěry až po vzhled samotné masérky, její smyslné křivky boků a ňader, plné rty a přitažlivý výraz v očích. Sexuální energie je vrcholné prožívání rozkoše a sebemenší maličkost ji může narušit, proto se i samotný zájemce o erotickou masáž penisu Praha musí náležitě připravit.

Jak se na ni přichystat

Alkohol a drogy – na to skutečně zapomeňte, vliv omamných látek a alkoholu je natolik zásadní, že k žádoucí slastné rozkoši nedojde, a pouze způsobíte problémy nejen sobě, ale i masérce.

mužský zadek

Vhodné jídlo – raději lehčí pokrm, nejlépe zeleninový salát, vegetariánské jídlo, fazolovou nebo tvarohovou pomazánku s celozrnným sendvičem, zkrátka rozhodně ne knedlo vepřo zelo nebo bramborový salát a vepřový řízek zapíjený plzeňskou dvanáctkou. Těžká a vydatná jídla před výkonem způsobí, že se krev nahrne na dlouhou dobu do trávicích orgánů a na penis a mozkovou tkáň ji už moc nezbude.

Adrenalin a stres – dnešní doba bohužel nepřeje poklidnému životu, kariéra, zaměstnání, rodina, příbuzní a kamarádi – to vše jsou vlivy, kde dochází i k nepříjemným situacím a k napětí, a není snadné se mnohdy z tohoto kolotoče vymanit. Snažte se alespoň zčásti před návštěvou salonu od nepříjemností oprostit, pustit je z hlavy a uvolnit se a naladit třeba příjemnou relaxační hudbou, procházkou v přírodě nebo projížďkou na kole.